Wirtualne biuro w Czechach

Osoby, które pragną założyć własną działalność gospodarczą na terenie Czech, coraz częściej decydują się na skorzystanie z wirtualnego biura. Jest to dla nich korzystne rozwiązanie ze względu na możliwość obniżenia kosztów funkcjonowania firmy. Przedsiębiorcy, którzy je stosują, nie muszą zatrudniać dodatkowych pracowników. W ich przypadku nie występuje także konieczność ponoszenia wydatków na wynajem magazynów, sal konferencyjnych itp.

Kompleksową obsługą biura wirtualnego zajmuje się prowadzona przez nas na terenie Czech kancelaria adwokacka JUDr. Wiesław Firla. W naszej ofercie klienci znajdą to, co jest niezbędne do zarejestrowania oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Prawnicy udzielają przedsiębiorcom funkcjonującym na rynku czeskim fachowych porad odnośnie do różnych zagadnień dotyczących obowiązującego prawa, zarządzania firmą, doradztwa personalnego oraz spraw organizacyjnych.

Wirtualne biuro w Czechach to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do właścicieli małych podmiotów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Dotyczy to w szczególności osób, którym skromne możliwości nie pozwalają jeszcze na zatrudnianie dodatkowych pracowników. Nasi specjaliści udzielają kompleksowego wsparcia klientom, którzy planują założyć firmę w Czechach.

Przedsiębiorcom korzystającym z usług naszej kancelarii oferujemy możliwość wynajmu sali konferencyjnej, w której można odbywać spotkania biznesowe z kontrahentami. W pomieszczeniu mieści się kilkanaście osób. W razie potrzeby mogą one korzystać z udostępnionego tam łącza internetowego. Na indywidualne życzenie klienta organizujemy pomoce biurowe. Współpracujemy także z czeską firmą cateringową odpowiedzialną za dostarczanie posiłków uczestnikom konferencji.

Biuro wirtualne udostępniane jest klientom prowadzącym własną działalność gospodarczą przy minimum formalności do załatwienia. Każdego zainteresowanego traktujemy indywidualnie, oferując mu pakiet rozwiązań dopasowanych do jego faktycznych potrzeb.